KONST / Litografier / Färglitografi 11482580
nr 1148 2580
Färglitografi
Oidentifierad konstnär, signerad och numrerad 24/35, motivet: 36x38
Utrop:
300 kr
Såld:
200 kr
måndag 4 december 2017
kl 20:22:21
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)